Nasza firma zajmuje się montażem nawierzchni bezpiecznych oraz produkcją i dystrybucją elementów małej architektury wykonanej w technologii poliuretanowej.

Nawierzchnia na plac zabaw

Nawierzchnia amortyzuje potencjalny upadek z przyrządów zabawowych z wysokości do 3m. Posiada atest PZH oraz certyfikat PN EN 1177:2018. Bogactwo wzorów i kolorów nawierzchni pobudza dzieci do aktywności i zabawy. Dzięki swojej strukturze jest łatwa w utrzymaniu i pielęgnacji. My i nasze dzieci nie brudzą się tak jak w przypadku podłoża z piasku czy żwirku. Nawierzchnia poliuretanowa to doskonałe rozwiązanie na place zabaw. Cechuje się dużą wytrzymałością i elastycznością.

Elementy małej architektury

Elementy dekoracyjne i rekreacyjne na plac zabaw wykonane z bezpiecznego materiału! Poprzez zabawę dzieci lepiej się rozwijają fizycznie i psychicznie. Dzięki produktom z EPDM zabawa staje się jeszcze bezpieczniejsza i ciekawsza. Kule, Sześciany, Grzybki, Zwierzaki 3d łączą obie te zależności pozwalając dzieciom podążać za ich aktywnością. Produkty są dostępne w różnych wysokościach, pozwalają tworzyć tereny zabaw dla różnych grup wiekowych. Kolory EPDM pozwalają na łatwość projektowania. Elementy z granulatów mogą być stosowane w grupach jak i pojedynczo tworząc miejsca dla dzieci, służące zabawie jak i odpoczynkowi.

Nasze produkty świetnie nadają się na:

  • place zabaw
  • baseny
  • tereny rekreacyjne
  • skwery miejskie

Drukuj E-mail

Polecane produkty

© 2008 Safeplay Paweł Niewczas - tel.: (+48) 508 070 589 - email: info@safeplay.pl